Autodoprava, transport a přeprava

Firma Vagner Transport se sídlem v Nové Pace zajišťuje dopravu zboží a veškeré přepravní služby s tím související. Zboží rozvezeme zákazníkům nebo naopak, zboží  z místa určení dovezeme Vám. 

Specializujeme se na vnitrostátní autodopravu / přepravu zboží dodávkovými vozy Volkswagen Transporter, Volkswagen LT, Škoda Felicia Pickup...

Podle Vaší poptávky vybereme z našeho vozového parku vhodné auto, abychom minimalizovali náklady a snížili pro Vás cenu autodopravy.

Mezi naše zákazníky patří nejen zákazníci hledají jednorázový rozvoz zboží, ale i velké firmy, pro které zajišťujeme pravidelnou dopravu zboží. Zajišťujeme například i dopravu léků ve speciálně upraveném chladícím voze.

Přepravní služby nabízíme především v okolí Nové Paky a Jičína. Pravidelně ale jezdíme i do měst, jako je Praha, Liberec, Hradec Králové.

Cena dopravy

Cena rozvozu, či dovozu zboží se odvíjí od několika kritérií. Je jím samozřejmě velikost a váha zásilky, vzdálenost, případné vytížení našeho vozu a další související služby související především s naložením a vyložením nákladu.

Pro udržení zajímavé ceny dopravy probíhá vždy kalkulace na základě přesné poptávky. Pro pravidelné rozvozy zboží jsme samozřejmě schopni nabídnout další slevy z důvodu možného rozplánování vytížení naší autodopravy.
 
Těšíme se na spolupráci s Vámi. 
Aleš Vagner, Nová Paka - VAGNER TRANSPORT s.r.o.

Jak objednat dopravu?


Online poptávka / objednávka autodopravy

Popište prosím svou zakázku. Velikost, váha, počet krabic... Odkud / kam je potřeba zboží přepravovat. Zda je zboží křehké nebo je jeho přeprava něčím speciální (např. nutnost použití chladícího vozu) atd.
Vyberte zda se jedná o jednorázovou dopravu, nebo poptáváte trvalou spolupráci.